Samsung Galaxy S3 ekran görüntüsü çekme/Alma yöntemi

Samsung Galaxy S3 ekran görüntüsü nasıl çekilir? Galaxy S3, hizmetlerinden biri olan ekran görüntü...

Samsung Galaxy S3 ekran görüntüsü nasıl çekilir?

Galaxy S3, hizmetlerinden biri olan ekran görüntüsü alma metodlarınıda beraberinde getirdi. barındırdığı sensörler yardımı ile alınan ekran görüntüsü metodları telefon kullanımınıda oldukça kolaylaştırıyor. Samsung’un bundan önceki TouchWiz arayüzlü modellerinde, Home tuşu ile Güç tuşuna aynı anda basıp ekran görüntüsü alabiliyordunuz.
Galaxy S3’de sunulan bu yeni metod oldukça kolay ve pratik. Sensörler yardımı ile uygulanan bu yeni metod da elinizi sağdan sola veya soldan sağa sürüklemeniz yeterli olacaktır. Bu güzel ve kullanımı kolay olan metodu kullanabilmek için, ‘’Ayarlar’’ menüsünden ”Hareket” bölümüne giriş yapıyorsunuz. En altta bulunan ‘’yakalamak için avuç içinizi kaydırın’’ ibaresini seçiyorsunuz ve size sunulan bu kolay ve güzel yöntemi kullanmaya başlıyorsunuz.

Aldığınız bütün ekran görüntülerine ulaşabilmek içinde ‘’Galeri’’ den ‘’Screenshots’’ adlı klasöre bakmanız yeterli olacaktır. Yakaladığınız bütün görüntüler burada depolanmıştır. Galaxy S3 kullanıcılarına, cihazları ile birlikte 2 yıllığına bedava 50 GB’lık Drophbox alanı sunulmakta. İsteyen kullanıcılar bu bulut servisinde fotoğraflarını otomatik olarak depolayabilirler.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Cep Telefonu Uygulamaları 3424280555539208388

Yorum Gönder

  1. kardeşim verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim. gerçektente güzel ve estetik yapmışlar olayı telefona her geçen gün daha çok aşık oluyom :) alırken pişman değiltim ama özelliklerini kullanmaya başlayınca daha çok iyiki almışım diyorumm

    YanıtlaSil

emo-but-icon

Popüler Yayınlar

item